Skip to content

Õpetajad

KONTAKTID

Eesti keel ja kirjandusEveli Tormaeveli@teg.ee
Ajalugu ja ühiskonnaõpetusSigrid Abilinesigrid@teg.ee
MuusikaAnneli Survaanneli@teg.ee
Kunstiõpetus ja -ajaluguKert Lokotar-Reimannkert@teg.ee
InimeseõpetusPiret Meresmapiret@teg.ee
Matemaatika (lai) ja füüsikaKarin Tensingkarin@teg.ee
Matemaatika (kitsas)Julia Melsasjulia@teg.ee
KeemiaAve Soekovave@teg.ee
Bioloogia ja geograafiaKarmela Kaasikkarmela@teg.ee
Inglise keelKarl-Martin Idolkarlmartin@teg.ee
Vene keelJekaterina Orlovajekaterina@teg.ee
Saksa keelMaarja Suvorovmaarja@teg.ee
Informaatika ja enesejuhtimineReio Kiidlireio@teg.ee