fbpx Skip to content
graphic-studio-work

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda õpivõimalust, mis arvestab täiskasvanud õppija vajadustega. Läbi auditoorse töö ja e-õppe kombineerimise suudame olla paindlikud ja samaaegselt kvaliteetsed. Saab õppida rühmaõppes, üksikaineõppes või eksternatuuris. Puuduvad piirid, sest enesejuhtimise oskusega õppija otsustab ise, kus, millal ja mida õpib.

Meie tegevuse võtab kokku järgmine mõte:

Pakume piirideta õpivõimalust täiskasvanutele“.

KOOLIST Meie lugu

Täiskasvanute E-Gümnaasium on 2022. aastal loodud kool, mis ühendab õpetajaid, kellel on pikaaegne kogemus täiskasvanute õpetamisel. Teame, et täiskasvanud õppijal on koolis kohapeal käimine tihti raskendatud, kuna vaja tööl käia ja või pere eest hoolitseda. Oleme kooli disaininud just õppijate vajadustest lähtuvalt ja suudame olla paindlikumad kui mistahes teine kool.

Visioon

Meie visiooniks on olla pidevalt ärgas, kursis tehnoloogia arengutega ning neid võimalusi ka koheselt oma töös kasutada. Eesmärk on õpikeskkond, mis ei sõltu kohast ega ajast ja on valmis elukeskkonnaga kaasa muutuma.

Asutuse arendamisel lähtume järgmisest juhtmõttest:

Ajaga kaasas käiv kool“.

MEESKOND Oleme kogenud tegijad

Karin Tensing

Karin Tensing

Õppejuht
Ave Soekov

Ave Soekov

Haridustehnoloog
Reio Kiidli

Reio Kiidli

Koolijuht
Piret Meresma

Piret Meresma

Õppenõustaja
Eveli Torma

Eveli Torma

Juhtkonna liige,
õpetaja

Õppijad Meie õppijad on ainulaadsed.

Meil on au töötada täiskasvanud õppijatega, kellest iga üks on eriline ja unikaalne. Seetõttu pakume kolme õpivõimalust: rühmaõpe, üksikaineõpe, eksternatuur.

Täname kõiki, kellega me oleme saanud koos töötada või kellega on meil tulevikus võimalik koos hariduslikke protsesse luua.

E-õppe keskkonnana kasutame Haridus- ja Noorsooameti hallatavat Moodle’t.
E-õppe tööriistadena kasutame Google Workspace lahendusi.
Päevikuna kasutame eestimaist eKooli rakendust.
Kooli reklaamimiseks ja avalikkusele mõeldud info edastamiseks kasutame Google Ads’i.

Tule õppima! 

Täida avaldus ja me võtame sinuga ühendust, et täpsustada üle vajalikud andmed (klass, kursused, VÕTA) ning selle põhjal teeme pakkumise lepingu sõlmimiseks.